"Ne každé zlato třpytívá se,
ne každý, kdo bloudí je ztracený.
Stáří, když silné je, neohýbá se,
mráz nespálí hluboké kořeny.

Z popela oheň znovu vzplane,
ze stínů světlo vzejde náhle,
až zkují ostří polámené,
nekorunovaný zase bude králem."
- J. R. R. Tolkien - Aragorn

Březen 2010

Jak sladké je žít......

29. března 2010 v 15:38 Deník
No, mantú.... Dnešek pro mě byl extrémně podivný. Tedy až do šesté hodiny to byl úplně normální školní a nudný den, ale potom přišla přestávka.....


Hlášky z M*A*S*He

24. března 2010 v 19:33 | Ettelëa |  Velké smetiště
Dneska jsem našla super stránku o mém nejoblíbenějším seriálu - M.A.S.H. a neodolala jsem a dala Vám tady nějaké hlášky.... Jsou super! Teda aspoň mě se líbí, hlavně ty od Hawkeyho, kterého mám nejraději.... Sice nemám ráda kopírování, ale tohle se mi strašně líbí, je to z http://mash.sipe.cz .

jaro! Jaro!! JAro!!! JARo!!!! JARO!!!!!

18. března 2010 v 18:05 | Ettelëa |  Deník
Mantúlië! Tak že by konečně? Snad..... Taky u vás dneska bylo tak náádherně a teploučko? U nás jo, že by už snad opravdu začalo pravé jaro? Kéééž by! Nemůžu se už dočat až budu chodit jenom v mikině a sluníčko bude svítit a hřát a květiny začnou vonět (a s jejich vůní přijde i alergie...). Jaro mám asi úplně nejraději z ročních období... No, dneska nemám moc čas, za chvíli jdu na powerjógu. A prosím vás držte mi zítra palce, protože jedu na okresní kolo v olympiádě z ČJ! Docela se bojím... Tak zatím Namárië!

Fantasy, Tibet, M*A*S*H a Dalajlama aneb moje maličkost

17. března 2010 v 18:44 | Ettelëa |  Něco o mé maličkosti
Zdravím...dneska jsem tu s poněkud nudným článkem. S článkem, po jehož přečtení mě bude znát o trochu líp...Ale nemusíte ho číst (abyste se náhodou neunudili k smrti, to bych nerada). Takže začnu.