"Ne každé zlato třpytívá se,
ne každý, kdo bloudí je ztracený.
Stáří, když silné je, neohýbá se,
mráz nespálí hluboké kořeny.

Z popela oheň znovu vzplane,
ze stínů světlo vzejde náhle,
až zkují ostří polámené,
nekorunovaný zase bude králem."
- J. R. R. Tolkien - Aragorn

Aktuality z mého života...

6. března 2011 v 21:56 | Ettelëa |  Deník
Tak tohle už tady nebylo celkem dlouho - zápis do deníku.

Aktualita č. 1
Konenčě i k nám dorazily jarní prázdniny, takže od zítřka mám týden volno! Je to skvělé! Tím pádem mě čeká hromada volného času, takže určitě zase přidám nějakou tu kapitolu. Zítra s mamkou vyrážíme do Ostravy, v úterý ase ro Rožnova a ve středu jedu opět do Ostravy na Festival pro Tibet. Jsem docela zvědavá... Ale rozhodně si musím najít nějaký čas na svoje povídky, nějak je zanedbávám.

Aktualita č. 2
Ano, teď povídky malinko zanedbávám, ale je to i tím, že na PC nemůžu být moc dlouho. To se ale už brzy změní. Konkrétně příští pátek, kdy mi konečně dorazí notebook. Rozhodně bude příjemnou změnou psát povídky rovnou na klávesnici a ne je nejdříve psát perem a pak sáhodlouze přepisovat.

Aktualita č. 3
Dodívala jsem se na skvělý seriál Legend of the Seeker. Škoda, že byly natočeny jen dvě série. Byl to skvělý seriál, jeden z mála fantasy seriálů. Určitě o něm brzy napíšu recenzi.

Aktualita č. 4
Přihlásila jsem se na andor.cz, kde se hraje Dračí doupě online. Už dlouho jsem toužila po tom si DrD zahrát a teď konečně mám šanci, díky své spolužačce, která mi dala tuto adresu. Rozhodně doporučuju všem, kteří mají rádi hry na hrdiny, fantasy, či psaní.

Aktualita č. 5
A ta nejpodstatnější. Byla jsem vyhozena z autorského klubu! Ano, AK má nové správce a ti se rozhodli ho pořádně pročistit. Spolu se mnou vyrazili i dalších bezmála 300 blogerů. Rozhodla jsem se jim tedy napsat a optat se na důvod, proč jsem byla vyhozena, neboť svůj blog pokládám za autorský. A co mi bylo odpovězeno?

Dobrý den,

nezlobte se, ale rozhodl jsem se mít v AK především starší autory, kteří
dokážou oslovit čtenáře i v řadách lidí, kteří nemají blog na Blog.cz.
Váš blog za nekvalitní nikdo neoznačuje - váš blog mi přijde jako dobrý,
ale příliš svázaný s místní komunitou. Myslím však, že pokud vás to
baví, tak se bez AK úplně v pohodě obejdete, své čtenáře jste si jistě
už našla, a ti vám sami dají signál, jakým směrem to dál vést. Kdo ví,
třeba z vás jednou bude blogová celebrita, ale pokud tomu tak někdy
bude, tak máte před sebou ještě dlouhou cestu, a odteď na to budete
muset být sama, je mi líto.

Závěrem jednu přátelskou radu: pokud máte skutečně zájem o větší
zviditelnění, zkuste se zapojit do psaní pro Krásná.cz, stále platí
poptávka po nových autorech.

Zdraví

Stanislav Rulc
Autorský Klub Blog.cz

Já bych to vzala úplně v pohodě, ale co mě vytočilo je to, že mě posílají na Krásná.cz! Myslím, že kdyby se skutečně začetli do mých článků, bylo by jim jasné, že pro něco jako je Krásná.cz nemůžu psát! Jak mě můžou přirovnávat s těmi "jůžovoučkými blondýnkami"? Já jsem pro ten jejich web naprosto nepoužitelná, mé články by je vůbec nezajímaly a mě zase nezajímají ty jejich! Mě přece nejde o to, kolik lidí můj blog denně navštíví, ale JACÍ ti lidé budou. Já netoužím po 200 návštěvnících denně, když to budou samě Haňulky a VanesQuy a VeruSQwY a podobně. AK pro mě znamenalo, že můj blog se samozřejmě zviditelní, ale pro další autorské, kvalitní blogery a někoho, kdo má svůj názor a něco v hlavě. Já netoužím po zviditelnění, ale ocenění, po lidech, kteří s přečtou můj názor a budou o něm diskutovat. Toužím po lidech, kteří ocení mé povídky a Krásná.cz rozhodně není to pravé pro mě. Takže děkuji Vám Autorský klube. Být v AK pro mě byla čest a vážila jsem si toho, ale máte pravdu, obejdu se bez Vás! Konečně nesjem svazována vašimi pravidly. Blog mám, protože mě to baví a dávám si na něm záležet. A i když už v AK nejsem, nic se nemění. Můj blog bude stále autorský, stále budu psát své názory a povídky. A navíc, už jsem členem klubu, který mi vyhovuje daleko víc - KLUBU SNÍLKŮ. Je to skvělý klub se spoustou zajímavých aktivit a rozhodně jsem ráda, že existuje a že já jsem jeho součástí! Ale přesto bych byla ráda za nějakou malou útěchu. Máte rádi můj blog: Čtete moje názory a povídky? Vracíte se sem rádi? Potřebuju vědět, že to za něco stojí, že ta námaha, kterou do blogu vkládám není marná. Někteří svůj blog mají jen z nudy, já ale ne. Nad každým článkem a nad každou kapitolou povídky sedím dlouho a přemítám, jak nejlépe to napsat, udělat... Co se Vám na mém blogu líbí a co naopak ne? je něco, s čím nesouhlasíte? Budu velmi vděčná za Vaše názory, jakékoli rady a nápady.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rabe Rabe | Web | 7. března 2011 v 7:41 | Reagovat

oh mě také začaly prázniny, nejdříve jsem všechno přepisovala ručně, potom jsem psala přímo do notebooku ale nakonec jsem se vrátila k tomu papíru, bylo to zkrátka lepší, když jsem psala na autorský klub tak mi doteď nepřišla odpověď :-D asi nejsem hodna znát důvod svého vyloučení :D

2 J.T. J.T. | Web | 7. března 2011 v 18:24 | Reagovat

Mě prázdniny skončily :( takže závidím, klidně bych ještě další týden zvládla :D Jelikož mě se počítač porouchal (pravděpodobně paměť, víc o tom nevím :D) tak povídky taky píšu ručně (než mi ten počítač spraví, tak budu za chvíli na chirurgii kvůli zničenému zápěstí od psaní :D) Na hledače jsem se taky koukala, ale druhou serii ještě nemám dokoukanou (jelikož máme internet na prd, takže to moje sledování online net zpomalilo, dostala jsem vynadáno a od tý doby jsem se ještě nekoukala) Na andor.cz se určitě podívám :) A naposledy...co se týče AK, já jsem z něho vystoupila dobrovolně, ale určitě bych letěla také, takhle jsem odešla se ctí :D V členství v klubu je s návštěvností velikej rozdíl :D ale já si nestěžuju...Nechápu jak ti mohli odpovědět s odkazem na krasna.cz. Je vidět, že to brali asi vážně podle věku, než podle kvality blogu, a nebo to je prostě jen reklama, kterou mají správci předepsanou :D
Já mám tvůj blog velice ráda! Na povídkách a článcích je vidět, že si s tím dáváš práci! Díky za takovéhle blogy, díky za ten tvůj!

3 Myšlady de Pendragon Myšlady de Pendragon | Web | 7. března 2011 v 18:31 | Reagovat

S AK mě to mrzí, ted všude vidím na nej samé stížnosti. Myslím, že to neudělali moudře....naprosto chápu, proč Krasna.cz odmítáš, na tvém místě bych udělala to samé. Jinak máš vážně bezva blog! Véřím, že úsilí do něj vložené, není promarněno a tvůj čas nad ním strávený se ti vrátí v podobě stálých čtenářů (alespoň, pokud mohu mluvit za sebe).

4 Venom Venom | E-mail | Web | 7. března 2011 v 18:33 | Reagovat

Víš, tyhle e-maily jsou ctrl c a ctrl v. Nechápu to. Jsou mezi námi v AK i mladší blogeři než jsi ty. Dokonce je tam nejmenovaná holka, která kreslí nějaký barbínky. Taky je jí šestnáct. Vás dvě bych prohodila hned.

5 vivienne vivienne | Web | 8. března 2011 v 20:44 | Reagovat

To je mi opravdu líto, ty dle mého do AK patříš, nechápu to... Jsem ráda, že to nebereš jako katastrofu, to tě šlechtí. :-)

6 Dragita Dragita | Web | 9. března 2011 v 23:44 | Reagovat

když nechtějí jejich škoda, přišli o skvělou blogerku, ráda se na tvůj blog vracím. Jo a dopíšeš Temného vraha? Návrat do Středozemně vypadá taky dobře :-D

7 Lady Letty Lady Letty | Web | 10. března 2011 v 17:24 | Reagovat

Dostala jsem přesně ten samý mail.
A pořád tomu nerozumím. Dobře, já zas nejsem tak dobrá, abych do AK patřila. Ale u některých lidí to vážně nechápu, jako třeba u tebe. Nejde mi to do hlavy. Do AK patříš milionkrát víc než někteří z těch, kteří tam zůstali.
;)

8 Lady Letty Lady Letty | 10. března 2011 v 19:48 | Reagovat

No, evidentně asi nic. ^^
Ale jejich smůla, pokud si chtějí místo kvalitních blogů "pěstovat" na titulce (viz propagace Krásná.cz) záplavu UpHnĚ kHůl čLáneČqů, jejich věc, jejich blbost. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama