"Ne každé zlato třpytívá se,
ne každý, kdo bloudí je ztracený.
Stáří, když silné je, neohýbá se,
mráz nespálí hluboké kořeny.

Z popela oheň znovu vzplane,
ze stínů světlo vzejde náhle,
až zkují ostří polámené,
nekorunovaný zase bude králem."
- J. R. R. Tolkien - Aragorn

Změny...

29. července 2011 v 23:06 | Ettelëa |  Nejrůznější bezvýznamné řeči
Chjo... Ty změny na blog.cz mě už vážně unavují. Problém s komentáři jsem si sice už vyřešila, změnila jsem prohlížeš z Mizilly na Explorer a fungují, přesto je tady spousta věcí, které nefungují a to mě štve, ale co s tím nadělám? Nic.


Ale i já jsem se rozhodla udělat menší změny. Můj blog jaksi trochu umírá a to já nechci. je třeba ho nějak oživit, i když nepředpokládám, že by to někoho zajímalo. Nicméně, rozhodla jsem se ho také více zaměřit na věc, která je mému srdci blízká - knihy. V poslední době jsem si pořídila pěknou hromádku knížek a tak proč po jejich přečtení nenapsat recenzi? proč nenapsat, na jaké knihy se v tomto roce těším? Zjistila jsem totiž, že i mezi moderní literaturou se dají najít dobré kusy. Tak třeba kniha Smečka mě překvapila a brzy o ní napíši více. Nebo momentálně Tulák ve stínech... A je jich více. Takže se můžete začít těšit na nějaké ty recenze. Taky přibude rubrika o povinné četbě.

V poslední době mám taky hlavu plnou různých nápadů na příběhy. ano, nejméně nových kapitolovek bych mohla zčít psát, návrhy mám uložené v PC. Jenomže když si otevřu Word a chci psát, nic. Absolutně nic. Nejde to. Myslím, že se vrátím ke staré dobré tužce a budu psát na papír a později to přepisovat. Myslím, že nooteboo je moje zkáza a to myslím vážně... Vlastně ne k tužce. Včera jsem si obědnala ve fantasy obchodě psací brk a nemůžu se dočkat, až ho budu mít doma. Jsem zvědavá, jak se s ním bude psát. To bude teprv romantika, psát povídky brkem!

Mám tolik nápadů na články, jenomže, když je chci začít psát, přestane se mi chtít a najednou nemám nápad. Snad to poleví a konečně ze mě vypadne něco smysluplného...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. července 2011 v 11:02 | Reagovat

S tím psaním jsem na tom podobně. Teď jsem měnila vzhled a vůbec mi třeba nejdou změnit avatary pro čtenáře a pro mě a vůbec jsem nenašla něco jako volitelný menu box.... :-D

2 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 30. července 2011 v 12:47 | Reagovat

Psát brkem... to musí být zajímavé!! A na recenze se moc těším! Ráda čtu, ale nějak nemám žádné typy na dobré knihy! Tak třeba mi nějaká padne do oka! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama